Asistent medical generalist compartimentul de chirurgie estetica (4600 lei net)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 4600 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Se solicita cunoasterea de catre asistentul medical a procedurilor:
- montarea unei perfuzii, recoltari analize de laborator (sange), EKG, extragere de fire, tratamente, pansamente,
- stapanirea tehnicii de efectuare a injectiei intramusculare, intravenoase, cutanat, subcutanat;
- acordarea suportului necesar medicului in efectuarea manevrelor medicale;
- cunostinte necesare pentru efectuarea operatiunii de sterilizare a instrumentarului de lucru;
- cunoasterea procedurile si manevrelor de acordare a primului ajutor.

Beneficii:
- pachet salarial (salariu net plus tichete de masa: 4600 lei net)
- program de lucru: 8 ore in ture, sambata si duminica: liber

Adriana Scarlat - 0745201917

  • SC Centrul Medical Apolo SRL - centru cu capital privat in zona 13 Septembrie Bucuresti
  • multiple specialitati
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos