Publicat 19 Mai 2019 | Expiră 19 Iun 2019

Asistent Medical Generalist, £17 - £24

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Recrutam asistenti medicali cu PIN pentru a lucra in spitale private si azile de batrani din UK.
Salarizare intre £17.00 si £24.00 pe ora.

Descrierea jobului

Beneficii:
- Contract permanent si full time;
- 28 de zile concediu de odihna;
- Pensie;
- Posibilitatea de a te dezvolta profesional;
- Suport cu revalidarea Pinului;
- Cazare asigurata contra cost;
- Suport cu aplicatia pentru NMC;
- Suport la deschiderea unui cont bancar si NINO;
- Asistență gratuita pe toată durata procesului de angajare, cât și după angajare.

Recomanda un asistent medical cu Pin și dacă va fi acceptat pentru job, vei câștiga pana la £1000 (Se aplică Termeni și Condiții)

Cerinte:
- Engleza la nivel mediu – conversational (B1 – B2);
- PIN- se accepta si fara experienta profesionala;

We are providing selected staff to care and support organisations for permanent, temporary and ad hoc assignments. We appreciate the importance of investing in the right person for the role, and we devote a lot of time for screening and assessing our candidates to ensure that we are representing the top people in your industry, people how can add value to your organization and ensure a long-term solution. We will be there to assist, to provide support and advice, in all regards and all the times. Contact Us! Choose safety, professionalism, seriousness! All services are free of charge for candidates.

Expirat

Asistent Medical Generalist, £17 - £24  -  Global Talent Solutions