Asistent Medical - DermaBeauty Clinique Bucuresti

DermaBeauty Clinique 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Fii cea mai buna versiune a ta! Deviza dupa care ne ghidam intodeauna in cadrul Clinicii DermaBeauty.
Alătură-te unei echipe de succes!

Dacă ești asistent medical, ai cel putin 1 an experienta intr-o clinica medicala / dermatologica / stomatologica și îți dorești să te dezvolți profesional într-o echipă pe dermatologie estetica trimite CV-ul tau pe contact@dermabeauty.ro

Postul dе asistent medical este unul extrem dе important în cadrul clinicii noastre, deoarece oferă suport medicului și împreună cu acesta asigură reușita tratamentului, confortul și siguranța pacientului. Și pentru că prețuim fiecare coleg și ne dorim să contribuim la dezvoltarea sa, am pregătit un pachet salarial atractiv și un mediu dе lucru extraordinar care îi poate aduce numeroase extra beneficii.

Descrierea jobului

CERINTE NECESARE POSTULUI dе ASISTENT MEDICAL
  • Absolvent scoala postliceala - Asistent medical generalist;
  • Experienta in cabinet dermatologic / stomatologic de minimum 1 an, pe diverse specialitati (dermatovenerologie si dermato-estetica);
  • Cunostinte teoretice si practice care sa iti permita: sa intelegi termenii dе baza din domeniu, sterilizare instrumentar medical, etc.
  • Cunostinte dе limba engleza, nivel mediu

PROFILUL ASISTENTULUI MEDICAL DERMABEAUTY CLINIQUE
  • Integritate, corectitudine, initiativa si devotament
  • Atitudine si comportament pozitiv cu ajutorul carora sa relationezi intr-un mod constructiv si non-conflictual cu pacientii, angajatii si colaboratorii clinicilor
  • Dorinta dе perfectionare continua validata prin actiuni concrete si consecvente dе instruire si dezvoltare profesionala si personala;
  • Capacitatea dе organizare eficienta atat a activitatilor, cat si a cabinetului dermatologic.

DermaBeauty Clinique: Clinică Premium de Estetică Medicală și Dermatologie

Clinica DermaBeauty reprezinta un standard de inalta calitate in randul clinicilor de estetica medicala si dermatologie in Bucuresti cu o vechime de peste 4 ani in domeniu. Suntem prezenti in doua locatii in Bucuresti, in zona de nord si in zona Unirii, cat si o locatie in Buzau.

Tratamente Estetice Moderne - Dispunem de o gama variata de proceduri estetice menite sa va ajute cu obtinerea unui look fresh si rejuvenat!

Produse Premium - Folosim doar cele mai bune produse pentru efectuarea procedurilor si avem intodeauna in prim plan interesul pacientului.

Publicat 14 Sept. 2022 Expiră 14 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.