Asistent medical - cu și FĂRĂ cunoștințe de limba germană

Iuvare - 30 poziții
Oraș de lucru Toate oraşele
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 1700 - 2300 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Căutăm:

ASISTENT MEDICAL GENERALIST (chiar și fără cunoștințe de limba germană)
Pentru clinici și cămine de bătrâni germane & Salariu brut pe lună

Firma noastră:

Noi suntem Iuvare Connect! O filială ce aparține 100% grupului de Firme Iuvare din Germania, grup care de peste 35 de ani operează instituții de îngrijire medicală ambulantă si staționră.

Căutăm personal motivat atât pentru propriile noastre locații cât și pentru parteneri de renume din domeniu (clinici și cămine de bătrâni) din toate regiunile Germaniei.

Avem peste 300 de povești de succes scrise împreună cu asistenții medicali români.

Vizitează-ne pe Facebook, Instagram, Youtube sau pe pagina noastră de Internet si lasă-te inspiriat de poveștile noastre.

Dacă și tu îți dorești o viață sigură și o carieră cu remunerație bună în Germania, lasă-ne să te ajutăm și să îți fim parterer pentru ca și propria ta poveste să fie una de succes deplin.

Oferta noastră

- Salariu de 2600 € pana la 3200 € plus sporuri
- Recunoaștere profesională
- Transport gratuit și transfer de la aeroport
- Chiria gratuită pe trei luni
- JOB-uri de TOP directe în toată Germania
- Servicii permanente de integrare

Nu ai cunoștințe de limba germană?

Noi te învățăm!
- curs gratuit intensiv de 4 luni
- primele două luni online și ultimele două luni fizic în Germania
- cazare gratuita
- bursă de până la 1500€ + posibilitate de minijob (450€/lună), complementar cursului de două luni în Germania

Ai deja cunoștințe de limba germană?

Atunci putem începe!

Inclusiv bonus Connect in valoare de pana la 1500 €

Trimite-ne datele tale de contact și chiar astăzi persoana ta de contact din firma noastră va lua legătura cu tine pentru a te consilia și a te sprijini.

Te așteptăm cu bucurie! Echipa ta Iuvare Connect

Firma IUVARE este o firmă germană cu o experiență de peste 35 de ani în administrarea căminelor de seniori.
Dispunem de o rețea largă de contacte iar partenerii noștri de încredere sunt angajatori de top în domeniul
îngrijirii medicale.
Cea mai tânără ramură a grupului Iuvare este IUVARE CONNECT.
Iuvare Connect a fost înființat în 2017 și se ocupă cu instruirea, calificarea și integrarea Asistenților Medicali
Generaliști români în Germania.
Noi suntem schimbarea în bine pe piața de recrutare și te întâmpinăm cu un concept de recrutare echitabil și
durabil. Te pregătim și te susținem pe drumul tău profesional ca Asistent Medical Generalist în Germania de
la primul pas până la integrarea ta totală în Germania.
Ideea de bază a acestui concept este că drumul tău către un job ca Asistent Medical Generalist în Germania
nu trebuie să presupună costuri și eforturi din partea ta pentru ca tu să te poți concentra asupra adaptării la
noul loc de muncă și asupra integrării tale în Germania.
Publicat 24 mar. 2021 Reactualizat 20 oct. 2021 Expiră 22 oct. 2021