asistent medical coordonare cabinet

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cu excelente abilitati de comunicare si relationare cu pacientii
Rezistenta la stres sau situatii neprevazute;
Persoana empatica,dinamica,activa,deschisa la nou , la a invata si a acumula in permanenta informatii

Cunostinte MS Office-nivel mediu/avansat
Vorbitor de limba maghiara

Descrierea jobului

Intampinarea pacientilor/apartinatorilor ;
intocmirea fisei medicale ,anamneza simpla,
Preluarea apelurilor telefonice si programarea pacientilor intr-un soft special
Pregatirea spatiului de lucru cu diferite consumabile necesare desfasurarii activitatii medicale
Incasarea contravalorii serviciilor medicale,intocmire registru de casa

Nu vrem sa facem descrieri tipice de angajare insa te putem asigura ca la noi pe primul loc sunt oamenii iar cu asta spunem tot!
Publicat 4 nov. 2021 Reactualizat 2 dec. 2021 Expiră 4 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos