Asistent Medical Clinicile Dentare Dr. Ardeleanu Bucuresti

Clinicile Dr Ardeleanu S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- O persoana dornica sa invete lucruri noi, indiferent daca are sau nu experienta;
- Punctual și responsabil;
- Cu bune abilități de comunicare.

Descrierea jobului

Căutăm Asistent Medical pentru locațiile din București - zona Dorobanți și Cotroceni
Clinicile Dentare Dr. Ardeleanu caută asistent medical pentru 2 locații din București: Dorobanți sector 1 și Cotroceni sector 5, program 12.00-20.00, luni-vineri, salariu atractiv. Clinicile sunt recent renovate, iar aparatura este de ultimă generație, ambientul la locul de muncă fiind unul modern și plăcut.

Beneficii:
- Clinicile dispun de mai multe cabinete, cât și de radiologie dentară, aparatură ultra-modernă;
- Accesul este facil, locațiile fiind în apropierea stației de metrou;
- Posibilitate de avansare în cadrul companiei.

Dacă ești o persoană care își dorește să lucreze într-un mediu dinamic alături de un colectiv tânăr și profesionist, atunci Clinicile Dentare Dr. Ardeleanu sunt locul perfect pentru tine.

Clinicile Dr. Ardeleanu - Servicii stomatologice de calitate, accesibile și aproape de tine.

Clinicile Dentare Dr. Ardeleanu sunt o rețea de clinici dentare care oferă servicii stomatologice complete pentru adulți și copii. Echipa noastră medicală este formată din 25 de medici specialiști, asistați de tehnologie modernă precum computer tomograf, microscop dentar și laser. Oferim toate tratamentele stomatologice de la cele mai simple la cele complexe: pedodonție, chirurgie, implantologie, estetică dentară și multe altele.
Publicat 25 Ian. 2023 Expiră 24 Febr. 2023