Asistent Medical Bloc Operator

Angiomedica - Noi stim ce ai pe inima S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Prețuim relația cu pacientul și depunem toate eforturile pentru ca experiența acestuia în spitalul nostru să fie una din cele mai plăcute.
De aceea, considerăm că este foarte important ca întreg personalul să fie atent selectat și instruit.
Spitalul ANGIOMEDICA angajează cu contract full time asistent/a medical generalist (bloc operator)

Cerințe:

Studii de specialitate (Scoala Postliceala Sanitara);
Certificat de membru (ALP) si Asigurare MALPRAXIS valabile;
Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara (sala operatii chirurgie vasculara);
Cunostinte privind procedurile de sterilizare a instrumentarului medical si a deseurilor rezultate in urma actului medical;
Cunostinte instrumentar specific utilizat;
Abilitati de comunicare, empatie, orientare spre nevoile pacientului, atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, seriozitate si responsabilitate, abilitati de munca in echipa, proactivitate, implicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Pregatirea instrumentarului si a materialelor pentru sterilizare;
Pregatirea salii de operatie si a materialelor necesare pentru interventii;
Pregatirea pacientului pre si post operator;
Asistarea medicului si monitorizarea pacientului in timpul interventiei chirurgicale.

Beneficii:

Salariu atractiv;
Contract individual de munca pe durata nedeterminata;
Tichete masa;SDSpitalul de boli cardiovasculare An

ANGIOMEDICA ofera servicii medicale in domeniile: cardiologie, cardiologie interventionala, chirurgie vasculara si chirurgie cardiovasculara, anestezie si terapie intensiva, studii clinice in domeniul medicamentelor de uz uman, atat pe plan intern, cat si pe plan international.
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.