Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

ASISTENT MEDICAL BFKT / GENERALIST

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Top Med Assistance, furnizor autorizat de ingrijiri medicale la domiciliu, recruteaza asistenti medicali BFKT si asistenti medicali generalisti in vederea colaborarii in regim full-time / part-time pentru recuperarea / ingrijirea medicala a pacientilor la domiciliu.

Cerinte
- Experienta in domeniu de minim 1 ani;
- Autorizatie de Libera Practica;
- Asigurare de Malpraxis;
- Capacitate de organizare a activitatii individuale;
- Atitudine profesionala in relatia cu pacientii.

Descrierea jobului

Beneficii
- Contract de munca full-time / part-time;
- Decontare transport;
- Asigurarea materialelor sanitare folosite;
- Pachet salarial atractiv;
- Program flexibil;
- Integrarea intr-o echipa de profesionisti tanara si dinamica.

Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati via email / telefon: topmedassistance@yahoo.com / 0735.054.283.
Asteptam cu interes candidaturile dvs!

Top Med Assistance este furnizor autorizat de ingrijiri medicale la domiciliu, in contract cu Casa de Asigurari de Sanatate a Municipiului Bucuresti.

Expirat
ASISTENT MEDICAL BFKT / GENERALIST  -  SC Top Med Assistance SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles