Publicat 10 Apr 2017 | Reactualizat 08 Mai 2017 | Expiră 12 Mai 2017

Asistent Medical Anglia

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul Ideal este inscris in Sistemul Britanic cu NMC si are sau urmeaza sa primeasca Pin Number-ul.
Experienta nu este neaparat dorita insa in functie de aceasta se va decide plata la ora.

Descrierea jobului

In acest moment colaboram cu un grup mare care detine 7 azile de batrani in sudul Angliei. Acestia doresc sa deschida un alt azil si au nevoie urgenta de personal calificat. Conditiile de munca oferite sunt foarte bune si la fel zona de munca este foarte frumoasa si aproape de cele mai importante orase din Anglia.

Beneficiile sunt:
- contract pe perioada nedeterminata
- intre £15 si £17 pe ora in functie de experienta
- optiuni pentru relocare
- cursuri de crestere profesionala oferite de ei fara extra cost

Cerintele sunt:
- nivel de engleza mediubun
- disponibilitate imediata
- personalitate placuta
- flexibilitate

Am introdus deja aici mai multe persoane si avem un feedback foarte pozitiv despre angajator. La momentul aplicarii daca vei fi acceptat ti se vor da ulterioare detalii despre acest job si ti se va raspunde imediat la orice fel de intrebare.

Aplica cu un cv in engleza si vei fi contatat imediat de unul din agentii nostrii.

Succes!

New Life Healthcare Recruitment specialises in assisting overseas Nurses who are looking to start a new career in the UK. We work in partnership with several public and private sector hospitals and we take the time to talk to you to find out the right organisation, location and role to suit your own specific needs. We understand your need for guidance and advice throughout your move to the UK, so we will provide you with your own personal advisor who will speak Romanian and will support you through every step of the process. Our focus is on providing an ethical, honest and exceptional service for our Nurses and most importantly our service is completely free and confidential.

Expirat

Asistent Medical Anglia  -  NEW LIFE HEALTHCARE RECRUITMENT LIMITED