Publicat 06 Mai 2020 | Reactualizat 03 Iun 2020 | Expiră 06 Iun 2020

Asistent medical A.T.I. / instrumentar / generalist

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Empatie fata dе pacienti. Promptitudine in rezolvarea atributiilor dе serviciu. Spirit dе echipa.

Descrierea jobului

Atributii specificе postului de asistent medical A.T.I. / generalist

Clinica Endoplus oferă servicii complete, asigurând diagnosticul, tratamentul rapid și urmărirea postoperatorie adecvată și personalizată tuturor pacienților cu patologie urologică.
Membrii echipei sunt experți în folosirea celor mai noi tehnici non invazive sau minim-invazive de tratament a patologiei urologice, inclusiv în chirurgia robotică urologică.
Pentru mai multe detalii, va rugam sa accesati link: https://www.uro-cluj.ro/

Expirat
Asistent medical A.T.I. / instrumentar / generalist  -  S.C. E URO S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles