Publicat 26 Iun 2017 | Reactualizat 22 Iul 2017 | Expiră 27 Iul 2017

ASISTENT MEDICAL - CENTRU DE IMAGISTICA DENTARA

3 posturi

Candidatul ideal

- experienţa într-un post similar, reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie.
- abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client.
- punctualitate, atentie la detalii, spirit de echipa, respect pentru colegi, atitudine pozitiva, motivatie puternica.
- posibiliatea de a sustine o conversatie in limba engleza.

Descrierea jobului

- realizarea investigatiilor radiologice la indicatiile medicului stomatolog.
- arhivarea clientilor in baza de date.

Veti incepe cu o perioada de training intensiv in care veti invata despre o gama complexa de produse specifice in imagistica dentara.

Salariu: 2500 RON. Posibilitate de avansare!

Centrele de imagistica dentara Visiodent ofera o gama completa de servicii de radiologie dentara la standarde internationale:

- tomografii dentare
- radiografii dentare
- seturi ortodontice

ASISTENT MEDICAL - CENTRU DE IMAGISTICA DENTARA  -  Visiodent