Publicat 05 Aug 2019 | Reactualizat 02 Sep 2019 | Expiră 05 Sep 2019

Asistent marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana pozitiva, autonoma si orientata spre rezultate
Atitudine flexibila si proactiva
Spirit de echipa, persoana organizata
Experienta anterioara nu este obligatorie

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Sa contribuie la implementarea planului de marketing stabilit la nivelul intregii companii
Sa realizeze studii si sa elaboreze propuneri noi privind lansarea de noi produse/servicii
Sa intretina si sa actualizeze bazele de date
Sa urmareasca feed-back-ul clientilor
Sa conceapa si sa implementeze activitati de promovare
Sa elaboreze si sa actualizeze site-urile de internet ale companiei/platformele partenere
Sa coordoneze actiuni de publicitate/advertising
Sa execute orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct
Sa dezvolte politici de fidelizare a clientilor existenti
Sa culeaga, prin studii de piata, detalii despre competitorii privind ofertele oferite/produsele si meniurile lor
Sa contribuie la realizarea campaniilor de promovare a noilor produse/servicii lansate
Sa urmareasca rezultatele campaniilor de promovare
Sa intocmeasca rapoarte pe care le prezinta periodic superiorului sau
Sa participe activ la rezolvarea sarcinilor echipei
Sa monitorizeze/redacteze postarile companiei
Sa verifice/implementeze materialele publicitare din cadrul companiei
Sa mentina legatura si sa colaboreze cu celelalte departamente din cadrul companiei

Beneficii:

- pachet salarial: se discuta in cadrul interviului
- program 8 ore, L-V, 09:00-17:30
- mediu de lucru placut
- colectiv tanar

MLS INVEST TRADING activeaza in domeniul HORECA de zece ani, operand in prezent peste 15 unitati si avand un numar de peste 200 de angajati. Fiind in continua expansiune, compania intentioneaza sa isi mareasca numarul de locatii si implicit echipa.

Expirat
Asistent marketing  -  MLS INVEST TRADING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles