Publicat 23 Feb 2019 | Reactualizat 10 Mar 2019 | Expiră 11 Mar 2019

ASISTENT MARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1) Cunoasterea foarte buna a limbii engleze (scris, vorbit)
2) Cunostinte de marketing online
3) Cunostinte Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, Internet, etc.)
4) Cunoasterea regulilor de corespondenta de afaceri
5) Claritate si coerenta in exprimarea scrisa si orala
6) Spirit organizatoric, atentie la detalii
7) Atitudine pozitiva si foarte bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
-realizarea traducerilor sau retroversiunilor materialelor tehnice (fise tehnice, manuale ale produselor, prezentari)
-conceperea si implementarea activitatilor de promovare
-actualizarea site-ului firmei
-elaborarea / editarea de adrese, comunicări și documente destinate clienților/furnizorilor sau bunei derulări a activității interne
-intretinerea si actualizarea bazei de date
-organizarea diverselor evenimente (seminarii, cursuri, participari la targuri si expozitii)
BENEFICII

- posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti
- dezvoltare personala si profesionala
- mediu de lucru dinamic, deschis, provocator

Companie ce are ca obiect de activitate oferirea solutiilor tehnice in domeniul instalatiilor frigorifice

Expirat
ASISTENT MARKETING  -  SC AB TEHNIC PROFESIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles