Publicat 26 Aug 2008 | Expiră 10 Sep 2008

ASISTENT MARKETING / PR EXECUTIVE

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de facultate in domeniul Comunicare sau Jurnalism.
Experienta de minim 2 ani in domeniul comunicare sau presa.
Calitati necesare: ambitie, perseverenta, abilitatea de a cominica, spirit de initiativa, capacitate de a planifica si coordona mai multe proiecte simultanorientare spre echipa. Atent la detalii. Cunostite de operare PC

Descrierea jobului

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, sansa de a promova in cariera! Sprijin in dezvoltarea profesionala.
Contributie la dezvoltarea strategiilor, definitivarea obiectivelor de cominicare, implementarea planului/ strategiilor de PR & Comunicare
Detalierea planului de lucru si a bugetului de cominicare, pentru implementarea planului acceptat de companie
Elaborarea si coordonarea companiilor de PR
Monitorizeaza concurenta
Propune si genereaza, participa si contribuie la evenimente de PR, in interesul promovarii companiei.

Confort grup reuneste lantul hotelier \" Confort\" si \" RIN\", cel mai mare hotel din Europa - RIN Grand Hotel, dezvoltatorul imobiliar de cartiere rezidentiale - DOMUS STIL.
Va invitam sa faceti parte din echipa noastra de profesionisti!

Expirat
ASISTENT MARKETING / PR EXECUTIVE  -  SC DSE CONSULTING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles