Asistent Marketing - perioada determinata de 2 ani

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam o persoana orientata catre rezultat, analitica, cu o gandire strategica, perspicace, atenta la detalii;
Absolventa de studii superioare, preferabil in marketing;
Cunostinte pachet Microsoft Office (Microsoft Excel, Microsoft Outlook);
Cunoaste limba engleza la nivel mediu(scris/vorbit);
De preferat cu experienta de minim 2 ani in marketing;

Descrierea jobului

  • Suport oferit echipei de marketing si de vanzari in activitatile derulate
  • Corectare materiale promotionale
  • Distribuire materiale promotionale catre echipa de reprezentanti medicali (conform promotograma, de 2 ori pe luna)
  • Mentinerea relatiei cu depozitul de materiale in vederea distribuirii materialelor promo
  • Update stoc materiale promotionale
  • Evenimente stiintifice: simpozioane, congrese (suport in vederea participarii, contracte, materiale promo)
  • Contracte: HCP's, agentii - redactare contracte/anexe, strangerea documentelor conform SOP si obtinerea aprobarilor din partea echipei de legal
  • Facturi activitati mkt - directionarea lor catre departamentul financiar insotite de documentele obligatorii (capac,anexa, rapoarte)
  • Mentinerea relatiei cu agentiile cu care colaboreaza departamentul de mkt (dp.dvd contractual, logistic)
  • Arhivare documente (contracte, anexe)
  • Crearea si actualizarea bazei de date cu documentele KOL's (conform cerintelor dep de legal)
  • Completare formular declarare anuala ANMDM contracte HCP

Dr.Reddy’s Laboratories este o companie farmaceutica cu prezenta globala, peste 16.000 de angajati si prezenta in industria farmaceutica din Romania, de peste 20 de ani. www.drreddys.ro

Publicat 18 oct. 2021 Reactualizat 15 nov. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos