Asistent marketing manager

F64 Studio SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii superioare (constituie un avantaj studiile superioare cu specializarea in marketing);
- cunostinte de marketing online, comunicare si publicitate online (constituie un avantaj);
- deschidere catre permanenta informare si acumulare de cunostinte despre platforma Google;
(Google Analytics/Drive/Calendar/Gmail etc), tool-uri de e-mail marketing;
- experienta de min. 6 luni in online marketing/sau post similar;
- cunostinte foarte bune limba engleza;
- cunostinte despre domeniul foto-video, vanzari, cursuri specializare/training-uri in domeniul marketing/comunicare (constituie avantaj).
Persoana care da dovada de:
- foarte buna organizare, capacitate de a prioritiza activitati si timp, de a respecta termenele limita;
- entuziasm, atitudine pozitiva, creativitate, flexibilitate, punctualitate;
- pasiune catre domeniu, perseverenta si atentie catre detalii, initiativa si orientare catre rezultate, fire analitica.

Descrierea jobului

Tip job: Full time, program flexibil, sistem de lucru hibrid (detalii la interviu)
Sarcini și responsabilități:
- Urmareste si se asigura de implementarea proiectelor in termenul agreat;
- Realizeaza prezentari pentru furnizorii de servicii sau produse;
- Intocmeste rapoarte la cerere;
- Verifica recurent statusul bugetelor din departament;
- Este in permanenta la curent cu noutatile privind piata de e-commerce si marketing online, este la curent cu noile tool-uri aparute pe piata.
Beneficii:
- mediu prietenos, competitiv; colectiv tanar si pasionat de domeniul in care activeaza;
- oferta financiara atractiva corelata cu performantele, completata cu un pachet variat de beneficii;
- preturi speciale pentru produsele si serviciile comercializate de companie;
- evolutie profesionala - in functie de rezultatele obtinute, poti accesa diferite trepte de evolutie in departament/in companie.

F64 Studio, sau tot ceea ce iti doresti sa afli si sa achizitionezi pentru pasiunea ta, fotografia si videografia!
Te asteptam la interviu, sa te cunoastem si sa ni te alaturi!
Iti va placea sigur si site-ul nostru www.f64.ro!
Publicat 23 mai 2022 Reactualizat 22 iun. 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos