Publicat 15 Oct 2008 | Expiră 15 Nov 2008

Asistent marketing (intretinere baze de date)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare (studiile in domeniul tehnic/economic reprezinta un avantaj)
-Operare PC: Microsoft Office (Word, Excel-avansat, Outlook), aplicatie ERP (cunostinte minime)
-Limbi Straine: Engleza (nivel mediu)
-Cunostinte minime despre domeniul IT
-Spirit disciplinat, de echipa, rezistenta la stres, dinamic(a), responsabil(a), abilitati de comunicare, spontaineitate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Actualizare baza de date produse
- Actualizare baza de date clienti
- Intretinere rapoarte aprovizionare/vanzari

Ofertă:
- pachet salarial in concordanta cu realizarile profesionale
- oportunitatea dezvoltării unei cariere într-un mediu de lucru profesionist şi competitiv

Pentru orice alte detalii privind job-ul va rog sa luati legatura cu Dra Biro Alina - Tel 0214087080 sau email alina.biro@despec.ro
Numai persoanele care indeplinesc in mod cumulativ criteriile de selectie prezente vor fi invitate sa participe la interviu!

Despec Romania este o firma de distributie IT care face parte dintr-un concern international ce cuprinde peste 20 de filiale in toata lumea.
Misiunea noastra este sa devenim partenerul perfect al clientilor nostri, oferindu-le cea mai variata gama de produse, iar serviciile sa se ridice la standarde internationale.

Expirat
Asistent marketing (intretinere baze de date)  -  Despec Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles