Publicat 20 Aug 2008 | Reactualizat 18 Sep 2008 | Expiră 20 Sep 2008

Asistent Marketing - companie germana, Bucuresti (ref. BMA0708)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare finalizate/ in curs de finalizare (ecnomie/marketing)
- excelente cunostinte de LIMBA GERMANA (scris, vorbit)
- experienta pe un post similar intr-o companie de vanzari (preferabil)
- gandire \"out-of-the-box\"
- initiativa, capacitate de organizare, eficienta
- cunostinte de manageemnt de proiect

Descrierea jobului

- monitorizarea si evaluarea pietei si a competitorilor
- dezvoltarea si mentinerea relatiei cu agentiile de publicitate
- evaluarea costurilor de publicitate
- inventarierea produselor promotionale
- asistenta in activitatile desfasurate de directorul de departament
- elaborarea rapoartelor de activitate ale departamentului
- colaborarea cu celelalte departamente in vederea optimizarii activitatii companiei

Pozitia raporteaza Directorului de Marketing si nu are persoane in subordine.

Articolo1 International este furnizor de servicii de recrutare si selectie de personal, cu fialiale in Bucuresti si Cluj-Napoca.

Clientul nostru este un reputat producator de vinuri si bauturi derivate, cu actionariat german, situat in Bucuresti, zona vest.

Expirat
Asistent Marketing - companie germana, Bucuresti (ref. BMA0708)  -  ARTICOLO 1 INTERNATIONAL SRL