Publicat 06 Aug 2008 | Expiră 06 Sep 2008

ASISTENT MARKETING - COMERCIAL

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare in domeniul marketing
-Minim 1 an experienta in domeniu
-Foarte bune abilitati de comunicare
-Limba engleza obligatorie
-Cunostinte operare PC si navigare Internet
-Creativitate si spirit de initiativa

Descrierea jobului

-Intocmeste planul de marketing al companiei
-Urmareste si raporteaza rezultatele activitatilor promotionale
-Elaboreaza analize de piata privind produsele, clientii, concurenta, structurarea pietei
-Promoveaza imaginea societatii
-Propune masuri de fidelizare pentru clienti
-Creaza machete

Beneficii:
-pachet salarial motrivant
-mediu de lucru dinamic, placut, motivant

Descrierea companiei

hotel, restaurante

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ASISTENT MARKETING - COMERCIAL  -  CONFIDENTIAL