Publicat 14 Iul 2008 | Expiră 14 Aug 2008

Asistent Marketing Cercetari Cantitative

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

DAEDALUS Consulting companie de marketing research pune la dispozitie o pozitie entry-level de Asistent Studii Cantitative in departamentul de Cercetari Cantitative,

Daca:
• Esti student in ani terminali la Marketing, Statistica, Cibernetica, Matematica, Sociologie;
• Ai bune cunostinte de limba engleza (citit, scris);
• Cunosti bine sa lucrezi in Word, Excel, PowerPoint;
• Esti un team-player;
• Te simti atras de oportunitatea unei cariere in cercetarea de marketing (cantitativa sau calitativa)

Asteptam aplicatia ta!

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- formatare chestionar si raport de cercetare cantitativa:
- transfer de date in raportul de cercetare:
- implicarea in diferite etape ale proiectelor de cercetare cantitativa;

Posibilitatea de program de 6h/zi sau 8h/zi;

Descrierea companiei

Descrierea firmei:

DAEDALUS Consulting este firma de top in domeniul marketing si cercetare a pietei.

Principalele servicii oferite de firma sunt: cercetarea de marketing (atat cantitativa cat si calitativa), servicii suport de marketing (profilari, intelligence, market research, data mining, modelari de marketing), consultanta.

Din februarie 2005 DAEDALUS este membra a retelei Millward Brown, corporatie aflata în top-ul mondial al furnizorilor de servicii pe segmentul evaluarii brand-urilor si a activitatilor de promovare a lor.

Puncte forte:
- organizatia - |people oriented|, profesionalism, implicare
- servicii de marketing cu valoare adaugata mare, orientare spre excelenta

Pentru mai multe detalii despre firma, va rugam sa accesati: www.daedalus.ro

Expirat
Asistent Marketing Cercetari Cantitative  -  DAEDALUS Consulting

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles