de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Expiră 14 Ian 2016

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. cunostinte bune operare PC MSOffice WORD, EXCEL, navigare internet
2. limba engleza scris/vorbit nivel avansat
3. capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
4. capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
5. capacitate de a respecta termene limita
6. atentie catre detalii
7. placere si abilitate de a invata lucruri noi
8. responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
9. indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
10. preluarea si directionarea apelurilor telefonice
11. primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
12. asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
13. redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
14. asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
15. actualizarea bazei de date documente
16. rezervari hotel parteneri externi, etc.
17. elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de seful ierarhic

Descrierea jobului

- Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
-Preluarea si directionarea apelurilor telefonice
-Primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
-Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
-Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management, a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati

Expirat
Asistent Manager  -  ALERT FILM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles