Publicat 09 Iul 2006 | Reactualizat 09 Aug 2006 | Expiră 09 Aug 2006

Asistent Manager

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta minim un an pe un post similar(constituie avantaj);
Studii medii sau superioare (cursuri de birotica secretariat constituie avantaj);
Cunostinte de operare calculator (MS Office, baze de date, internet);
Bune abilitati de organizare si comunicare;
Capacitati de relationare foarte bune;
Loialitate si confidentialitate;
Rezistenta la sarcini repetitive;
Disponibilitate pentru program prelungit;
Capacitatea de a lucra eficient in conditii de stress;
Usurinta in exprimarea ideilor (scris si verbal);
Limba engleza (nivel avansat scris si vorbit);
Permis auto categoria B;

Descrierea jobului

Organizeaza agenda directorului general;
Responsabilitate pentru problemele legate de administratie;
Elaboreaza si redacteaza documente/prezentari cerute de management (limba romana/limba engleza);
Preia si redirectioneaza apelurile telefonice;
Primeste si inregistreaza corect toate actele in registrul de intrare-iesire;
Asigura primirea si trimiterea corespondentei;
Alte sarcini de secretariat si protocol.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet salarial motivant
Mediu de lucru provocator

Toate candidaturile sunt confidentiale
Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu

Companie cu o vasta experienta acumulată în domeniul constructiilor de cladiri si vile amplasate in cartiere rezidentiale.

Expirat
Asistent Manager  -  Client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles