Publicat 10 Ian 2013 | Expiră 11 Feb 2013

Asistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

Excelente abilitati de comunicare si convingere
Orientare catre client
Persoana dinamica, organizata
Cunostinte operare PC
Capacitate de adaptare rapida, rezistenta la stres, seriozitate
Persoana serioasa, activa, organizata, cu bune abilitati de comunicare si relationare

Descrierea jobului

Consilierea si fidelizarea clientilor
Intocmirea de facturi fiscale si fise de comanda
Responsabil de inregistrarea operatiunilor vanzare - incasare
Cunoastere unei limbi straine pentru mentinerea legaturilor cu furnizorii starini (germania, franta)

Descrierea companiei

Comert intracomunitar cu autoturisme si utilaje agricole.

Expirat
Asistent manager  -  GRI TRACTORE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles