de ani Fără Frică...

Publicat 12 Oct 2012 | Expiră 13 Nov 2012

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Bune abilitati de comunicare
- Persoana organizata, riguroasa, punctuala
- Capabil sa prioritizeze sarcinile si sa respecte termenele-limita
- Atentie la detalii
- Orientare catre client
- Sa fie proactiv in gasirea de solutii si rezolvarea problemelor
- Cunostinte bune de MS Office (Word, Excel), Internet Explorer

- Prezinta avantaj tanar absolvent/primul loc de munca

Descrierea jobului

Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- Atentii catre detalii;
- Preia si directioneaza apelurile telefonice;
- Asista directorul general in probleme de comunicare, documentare si coordonare interna;
- Primeste corespondenta (trimisa prin posta, electronic sau fax), o prezinta directorului general (sau economic), o inregistreaza si distribuie personalului caruia i-a fost repartizata;
- Expediaza corespondenta produsa de personalul societatii, prin posta, electronic sau fax, dupa caz;
- Redacteaza scrisori sau raspunsuri la scrisori, la indicatia directorului general;
- Primeste persoanele romane sau straine – reprezentanti ai unor institutii publice, colaboratori, firme – care vin in contact cu directorul general sau alti salariati ai societatii, in interes de serviciu;
- Urmareste asigurarea transportului de la si la aeroporturi a colaboratorilor – persoane straine, precum si cazarea lor;
- Tine evidenta persoanelor straine care se prezinta in calitate de colaboratori ai societatii;
- Asigura activitatea de protocol in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
- Tehnoredacteaza materiale produse de serviciile functionale;
- Respecta regulamentul de ordine interioara;
- Respecta si indeplineste cu strictete normele PSI si de protectie a muncii;
- Indeplineste si alte servicii dispuse de directorul general.

- carte de munca
- salariu atractiv
- decontare transport
- lucru intr-un mediu dinamic, alaturi de o echipa tanara

DS GRUP este o companie de brokeraj in asigurari, specializata in negocierea si incheierea de contracte de asigurare in beneficiul clientilor sai , ale caror interese le reprezinta in relatia cu societatile de asigurari.

Expirat
Asistent Manager  -  IDS INSURANCE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles