Publicat 31 Oct 2008 | Expiră 01 Dec 2008

Asistent Manager

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa, cu o mare capacitate de comunicare si relationare, spirit de echipa, cunoscatoare a limbii italiene - nivel mediu, cunostinte de operare computer: Office, Internet, buna organizatoare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- arhivarea documentelor companiei;
- baze de date;
- corespondenta;
- asigurarea unei relatii de buna colaborare cu clientii si furnizorii companiei prin comunicare si receptivitate in furnizarea informatiilor.
Beneficii:
- pachet salarial motivant;
- lucrul intr-o echipa tanara si deschisa la colaborare in conditii optime, pe termen lung.

Societate italiana prezenta in Italia de peste 40 ani si in Romania de 2 ani, avand ca principal obiect de activitate proiectarea si executia instalatiilor mecanice si electrice.
Compania noastra are in derulare o serie intreaga de proiecte atat in Bucuresti, cat si in alte orase di Romania.
In momentul de fata compania noastra este in plina expansiune si doreste sa isi completeze echipa in vederea sustinerii proiectelor ce vor urma.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asistent Manager  -  CONFIDENTIAL