Publicat 21 Oct 2008 | Expiră 21 Nov 2008

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•studii superioare economice
•experienta in domeniul contabilitatii (minimum 1 an)
•cunostinte bune de operare calculator (MS Office, programe de contabilitate);
•capacitate de organizare si disciplina a muncii.

Descrierea jobului

• evidenta contabila a societatii - Contabilitate primara
• ocupare de partea administrativa a firmei
• preluare apeluri telefonice;
• editare documente WORD, Excel
• organizarea agendei manager-ului • organizarea de intalniri;
• editarea de faxuri, scrisori, rapoarte, propuneri, etc;
• arhivarea corespondentei si a altor documente legate de clienti;

Broker de asigurare cu experienta internationala nou intrat pe piata din Romania. Angajatii vor avea posibilitatea sa participe activ la implementarea know-how-ului importat din tari in care majoritatea asigurarilor se incheie prin intermediul brokerilor.

Expirat
Asistent Manager  -  Broker Asigurari