Publicat 21 Oct 2008 | Reactualizat 02 Nov 2008 | Expiră 21 Nov 2008

ASISTENT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• absolvent(a) de studii medii / superioare
• experienta in domeniu prezinta avantaj;
• responsabilitate maxima si loialitate, confidentialitate si respect, rabdare si atentie la detalii;
• abilitati de relationare interumana, amabilitate, gandire pozitiva, usurinta in exprimarea ideilor - scris, verbal;
• punctualitate, initiativa, constiinciozitate, adaptabilitate, rezistenta la stress;
• cunostinte de limba engleza;
• cunostinte solide ale pachetului Office (Word, Excel, Power Point, Outlook, etc).

Descrierea jobului

• preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice / mesaje catre departamente (persoane) intr-o maniera profesionista;
• primirea / transmiterea / repartizarea / inregistrarea corespondentei si a fax-urilor primite, precum si distribuirea acestora catre destinatari, expedierea corespondentei (scrisori, felicitari etc);
• primirea clientilor si asigurarea activitatii de protocol pentru clienti si vizitatori;
• administrarea necesarului de protocol si consumabile pentru echipamentele din dotare (fax, xerox, etc.);
• realizarea rezervarilor de hotel, bilete avion, restaurant etc;
• raspunde de modul de pastrare si tratare a documentelor primite din exterior si interior si de predarea acestora in timp util persoanelor destinatare;
• raspunde pentru pastrarea confidentialitatii informatiilor legate de activitatea firmei.

BENEFICII

• posibilitatea de a lucra intr-o companie solid organizata;
• pachet salarial motivant ;
• posibilitati reale de dezvoltare profesionala, in functie de performante;
• tichete de masa.

SC Magipi Company SRL este o societate romano-italiana specializata in prestarea serviciilor profesionale de curatenie, fiind una dintre cele mai importante companii din acest domeniu.

Expirat
ASISTENT MANAGER  -  SC Magipi Company SRL