Publicat 20 Oct 2008 | Expiră 20 Nov 2008

ASISTENT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare;
Limba franceza - nivel mediu scris / citit / vorbit / cel putin
Operare PC MS Office (Word, Excel,Power Point, Acces)-nivel avansat;
Cunostinte de contabilitate primara
Capacitate de organizare si prioritizare;
Capacitate de comunicare, seriozitate, confidentialitate.

Descrierea jobului

Ofera suport in planificarea si organizarea agendei directorului de departament;
Planifica si organizeaza intalnirile si sedintele;
Asigura comunicarea interna in cadrul departamentului;
Asigura traducerile in/din limba franceza, intocmeste rapoarte, pregateste prezentari;
Intocmeste registrul de intrari iesiri si registrul de casa;
Primeste, inregistreaza si distribuie corespondenta;
Alte activitati

Descrierea companiei

POLYMONT – Partenerul dumneavoastra dinamic si inovator!

Polymont, a fost infiintat in anul 1975, dezvoltand conceptul de mentenanta industriala complet externalizata, in domeniul echipamentelor de inalta tehnologie.
Polymont este prezent in toate etapele procesului industrial. Cei 5 poli de expertiza sunt: Studii, Testare, Metoda, Mentenanta, Calitate.
In acest moment Polymont este prezent in Franta, Spania, Tunisia, Brazilia, Argentina, Chile, Rusia si Romania, avand un total de peste 1500 de angajati la nivel mondial

Pentru mai multe informatii, puteti vizita site-ul www.polymont.fr

Expirat
ASISTENT MANAGER  -  POLYMONT