Publicat 17 Oct 2008 | Expiră 17 Nov 2008

ASISTENT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare; experienta intr-un post similar, cunostinte limba engleza nivel avansat - cerinta obligatorie; cunostinte de limba italiana; cunostinte operare PC nivel avansat (MS Office); persoana organizata, proactiva, avand abilitati de a lucra cu mai multe proiecte in paralel;
disponibilitate pentru program prelungit.

Descrierea jobului

Activitati administrative; redactarea corespondentei zilnice, organizarea agendei managerului, servicii de protocol; traducerea diverselor documente in/din limba engleza; organizarea vizitelor/deplasarilor managerului, atat in tara cat si in strainatate; pregatirea calatoriilor de afaceri (rezervari cazare, transport, mese); intocmirea de rapoarte si situatii conform procedurilor.

Descrierea companiei

Societate de contabilitate, consultanta si audit

Expirat
ASISTENT MANAGER  -  FINCONTA PKF