Publicat 15 Oct 2008 | Expiră 27 Oct 2008

Asistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare, experienta minim 2 ani
- conditie OBLIGATORIE: cunostinte limba italiana
- cunostinte avansate utilizare PC (word, excel)
- persoana organizata, corecta, cu simtul responsabilitatii dezvoltat
- prezinta avantaj, si nu conditii obligatorii: cunostinte contabilitate primara, facturare, limba engleza, permis conducere categoria B

Descrierea jobului

- asista managerul in relatia cu clientii
- tine relatia cu clienti, furnizori si banci
- intocmeste/traduce documente/rapoarte interne
- asigura o buna comunicare intre angajati
- contabilitate primara (casierie, plati prin internet banking), facturare
- activitati de secretariat si protocol

Companie multinationala avand ca obiect de activitate contabilitate si consultanta.

Expirat
Asistent manager  -  BOSCOLO & PARTNERS CONSULTING SRL - Punct de Lucru Cluj-Napoca