Publicat 13 Oct 2008 | Expiră 13 Nov 2008

Asistent manager

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte solide de PC (Word, Excel, Powerpoint, Outlook, internet
- limba engleza - nivel avansat
- cunostinte operare documente contabile
- experienta relevanta in activitatea de secretariat, indosariere si arhivare de documente.
- capacitate de organizare a spatiului de lucru
- atitudina pozitiva, prezenta agreabila si calma
- abilitati de comunicare verbala si scrisa, precum si interrelationare
- capacitate de lucru sub stres
- respectarea dead-line-urilor
- seriozitate si responsabilitate
- ordonata si organizata.
- punctuala
- capacitate de planificare si prioritizare
- atentie distributiva
- capabila sa se implice in mai multe proiecte in acelasi timp

Descrierea jobului

-urmareste agenda directorului general
-asigura redactarea documentelor si corespondentei de protocol
-fotocopiaza documente la cererea directorului general si a celorlalti sefi de departamente
-distribuie si arhiveaza corespondenta pe criterii care sa permita o identificare eficace si acces rapid la informatii
-pastreaza in ordine toate documentele si corespondenta specifica
-gestioneaza documentele de interes general ale firmei
-convoaca participantii la sedinte
-intampina politicos si amabil vizitatorii companiei
-pastreaza confidentialitatea datelor la care are acces
-desfasoara activitati de protocol
-preia apelurile telefonice, faxurile, precum si e-mail-urile de interes general si le distribuie colegilor solicitati.
- pastreaza relatia cu furnizorii externi(corespondenta comerciala)
- fotocopiaza si/sau scaneaza documente la cerere

Comapanie in curs de dezoltare, cu echipa formata din profesionisti.
Companie care pune pret pe dezvoltarea si motivarea resurselor umane.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asistent manager  -  CONFIDENTIAL