Publicat 12 Oct 2008 | Expiră 12 Nov 2008

ASISTENT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- spirit analitic dezvoltat si abilitati de comunicare, gestionare si prelucrare a informatiilor

- operare PC, MS Office: Word, Excel / Internet;

- limba engleza - nivel mediu/avansat;

- limba germana,italiana - nivel comunicational constitue un avantaj;

- persoana responsabila si dinamica;

- abilitati de planificare si organizare.

- capacitate de a rezolva mai multe probleme simultan;

- persoana ordonata, orientata spre rezultate.

Descrierea jobului

- preluare apelurile telefonice, faxuri, e-mail-uri

- pastrare in ordine a corespondentei si a documentelor specifice

- pastrare confidentialitate a datelor la care are acces

- desfasurare activitati de contabilitate primara (inregistrare si xerox facturi, distribuire in interiorul companiei documente specifice)

- centralizarea datelor, preluare informatii si intocmirea de rapoarte specifice;

- activitati administrative: stabilirea intalnirilor, rezervari, agenda;

- activitati de tehnoredactare, traducere documente;

Expirat
ASISTENT MANAGER  -  S.C. ADIACENT TRADE S.R.L.