Publicat 10 Oct 2008 | Reactualizat 08 Nov 2008 | Expiră 10 Nov 2008

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana organizata,serioasa, dinamica, matura, inteligenta, ambitioasa, placuta
- cunostinte avansate engleza si franceza(optional)
- cunostinte solide de PC (Word, Excel, Powerpoint, Outlook, internet
- abilitati excelente de comunicare, planificare, prioritizare
- domiciliul in sector 1(avantaj)
- cunostinte contabilitate primara
- abilitati de comunicare verbala si scrisa, precum si interrelationare
- capacitate de lucru sub stres
- respectarea dead-line-urilor
- capabila sa se implice in mai multe proiecte in acelasi timp
- cunostinte de utilizare a aparaturii de birou (telefon, fax, fotocopiator, scanner, video-proiector etc.)
- experienta 1 an pe acelasi post
- optional carnet de conducere

Descrierea jobului

- preia apelurile telefonice, faxuri, e-mail-uri
- desfasoara activitati de protocol
- urmareste agenda directorului general
- pastreaza in ordine corespondenta si toate documentele specifice
- pastreaza confidentialitatea datelor la care are acces
- fotocopiaza si/sau scaneaza documente la cerere
- desfasoara activitati de contabilitate primara (inregistreaza si xeroxeaza facturi, le distribuie in interiorul companiei, intocmeste documente de plata-BO,CEC)
- pastreaza relatia cu furnizorii externi(corespondenta comerciala)
- asigura redactarea documentelor si corespondentei de protocol
- gestioneaza documentele de interes general ale firmei
- relatie cu banca, trezorerie, administratia financiara, etc.
- asigura suport in activitatea curenta a tuturor departamentelor, la cererea conducerii societatii.
- gestiune marfa
- facturare, intocmire oferte

Descrierea companiei

Consultanta si productie unicate

Trimiteti CV insotit de o scrisoare de intentie la dadi@onlinesolutions.ro

Expirat
Asistent Manager  -  SC OnlineSolutions Media SRL