Publicat 10 Oct 2008 | Expiră 10 Nov 2008

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte minime:
- Studii medii (studiile superioare economice sau finante constituie avantaj);
- Cunostinte operare PC ( WORD , EXCEL,INTERNET)
- Cunoscator limba engleza (cunoasterea mai multor limbi constituie avantaj);
- Abilitati de comunicare, coordonare, vanzare;
- Orientare catre clienti si rezultate;
- Initiativa, flexibilitate, adaptabilitate;
- Persoana meticuloasa si atenta, amabila, placuta, comunicativa, sociabila;
- Valori morale ridicate;
- Realista, modesta, fara pretentii nefondate;
- Referinte de la locurile de munca anterioare (fara conflicte cu fostii angajatori, colegi, clienti);

Descrierea jobului

Descrierea postului:
Responsabilitatile postului includ, dar nu se limiteaza la:
- lucrari de birou si secretariat;
- asigurarea protocolului si a ordinii in sediu;
- se ocupa cu probleme de comunicare, documentare, realizeaza trierea, inregistrarea si distribuirea corespondentei;
- culege informatii despre concurenta;
- inregistreaza si prelucreaza date contabile, financiare, statistice;
- emite facturi;
- tine registre de evidenta a personalului;

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu fix
- Bonusuri in functie de performante
- Training de specialitate
- Mediu de lucru profesional
- Telefon mobil
- Laptop

ACM Credit este o companie de consultanta ce ofera solutii rapide de finantare, atat persoanelor fizice cat si persoanelor juridice.Ne aflam in plin proces de extindere si ne facem remarcati prin prestarea unor servicii de calitate orientate catre necesitatile clientilor. Ne diferentiaza promptitudinea si profesionalismul cu care venim in intampinarea nevoilor din ce in ce mai diversificate in domeniul serviciilor bancare. Succesul este partenerul nostru fidel. Asteptam sa te alaturi noua!

Expirat
Asistent Manager  -  ACM CREDIT