Publicat 24 Oct 2007 | Reactualizat 22 Nov 2007 | Expiră 24 Nov 2007

Asistent - manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

C.N.S.L.R.–Frăţia angajează asistent-manager pentru Departamentul Educaţional.
Condiţii: cunoaşterea limbii engleze (plus o altă limba străină de circulaţie internaţională constituie un avantaj), bune cunoştinţe operare PC (Office, Outlook, Internet), abilităţi de comunicare, spirit de echipă, flexibilitate şi deschidere spre nvăţare şi dezvoltare personală continuă, cunoştinţe de bază n management.
Persoanele interesate sunt rugate să trimită un CV la fax 021-312.62.06 sau e-mail: educational@cnslr-fratia.ro pnă la data de 2 noiembrie 2007.

Descrierea jobului

Condiţii: cunoaşterea limbii engleze (plus o altă limba străină de circulaţie internaţională constituie un avantaj), bune cunoştinţe operare PC (Office, Outlook, Internet), abilităţi de comunicare, spirit de echipă, flexibilitate şi deschidere spre învăţare şi dezvoltare personală continuă, cunoştinţe de bază în management. Se acorda tichette de masa.

Descrierea companiei

Confederatie sindicala

Expirat
Asistent - manager  -  CNSLR-FRATIA