Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Asistent Manager

4ENVIRO S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Aptitudini de comunicare orală şi scrisă
- Aptitudinea de a lucra cu documente
- Atentie la detalii
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- Capacitate de a respecta termene limita
- Deschidere si abilitate de a invata lucruri noi
- Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
- Cunostinte de limbi straine : limba enlgeza nivel avansat ( scris, vorbit, citit)
- Cunoştinţe bune de operare PC (procesare text – Word, calcul tabelar – Excel, programe de prezentare – PowerPoint)

Descrierea jobului

Principalele sarcini si responsabilitati ce revin postului:

- Elaboreaza si redacteaza documente si rapoarte cerute de management catre institutii ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄ale statului si catre alte societati;
- Centralizeaza, indosariaza și arhiveaza documentele si corespondenta primita din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- Preia si directioneaza apelurile telefonice;
- Primeste vizitatorii si anunta persoanele de contact din societate;
- Preia, inregistreaza si distribuie corespondenta la compartimente;
- Redacteaza corespondenta de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice;
- Asigura transmiterea documentelor prin e-mail;
- Actualizeaza baza de date a societatii;
- Procura produse de papetarie si consumabile si alte materiale necesare functionarii biroului;
- Participa la organizarea evenimentelor din cadrul firmei;
- Asigura suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
- Alte sarcini trasate de director / manager.

4ENVIRO ofera servicii de consultanta sprijinind companiile private, institutiile si alte parti interesate sa-si identifice si sa respecte obligatiile si cerintele legale in domeniul protectiei mediului.
Activitatea de consultanta de mediu este oferita societatilor din diverse domenii de activitate, precum:
- Managementul deseurilor
- Sistemul de sanatate
- Industria automotive
- Agricultura
- Industria procesarii de carne etc
Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 10 Iul. 2024 Expiră 12 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.