Asistent Manager

Vidanj Activ Solution S.R.L.
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Suntem in cautatea unui coleg cu experienta pe postul de asistent manager pentru sediul nostru din Bucuresti, sector 6.
Cerinte:
- abilitati IT: Microsoft Exel, nivel mediu- avansat;
- abilitati IT: Microsoft Word, nivel mediu;
- abilitati de comunicare;
- punctualitate si seriozitate ;
- cunostinte de operare a computerului si a aplicatiilor de birou (oferim training).
Program de lucru de luni pana vineri intre orele 9-17:30

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
- contabilitate primara (facturare);
- planificare si organizare a echipei;
- primeste si inregistreaza corespondenta;
- realizeaza operatiunile de redactare, multiplicare si scanare a diverselor documente;
- intocmeste diferite rapoarte raspunzand de acuratetea intocmirii acestora;
- achizitioneaza si gestioneaza necesarul de birotica;

S.C. VIDANJ ACTIV SOLUTION S.R.L. este o societate comercială cu capital privat integral românesc.

Publicat 20 Ian. 2023 Reactualizat 3 Febr. 2023 Expiră 19 Febr. 2023