ASISTENT MANAGER

SC REAL TEAM PROMOTION SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Aptitudini
• Persoană receptivă și cu abilități de comunicare;
• Bun planificator;
• Personalitate pozitivă;
• Persoană responsabilă, implicată.

Cerințe
Domiciliul sa fie obligatoriu in Bucuresti / Ilfov pentru traininguri si sedinte ocazionale;
• Studii medii / superioare;
• Cunoștințe operare PC, MS Office (Word, Excel, Power Point, Outloook);
• Limba engleză la nivel conversațional.

Descrierea jobului

Responsabilități
• Activități operaționale: ofertare, facturare, plasare comenzi furnizori, gestionare comenzi clienți.
• Respectarea procedurilor de lucru în echipă;
• Gestionarea, organizarea și urmărirea solicitarilor în curs;
• Transmiterea de informații cu privire la serviciile companiei

Beneficii
Program de lucru de acasă;
• Dezvoltare profesională;
• Laptop, telefon mobil;
• Nivel salarial atractiv - 2700 RON, carte de muncă;
• Bonusuri în funcție de performanțele înregistrate.

Descrierea companiei
• Companie: SC REAL TEAM PROMOTION SRL
• Locație: București, România
• Status Job: Full Time

Real Team PROMOTION este o agenție de publicitate cu sediul în București, mândră că aduce brand-uri la viață de peste 17 ani. Ce ne diferențiază pe piață este experiența în producția publicitară, portofoliul extins de produse, grija noastră față de angajați, atuuri care se reflectă și în satisfacția clienților noștri.
Rolul nostru nu este să reinventăm roata, ci să o utilizăm cât mai bine, de aceea avem nevoie de oameni care își doresc să se dezvolte.
Publicat 4 Nov. 2022 Reactualizat 2 Dec. 2022 Expiră 4 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.