Asistent manager

SIND TOUR TRADING SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Abilitați excelente de relaționare profesională;
  • Capacitate de gestionare eficientă a timpului și de prioritizare a sarcinilor primite, în funcție de gradul de importanță;
  • Atenție la detalii și punctualitate;
  • Cunoștințe operare calculator;
  • Experiență pe o poziție similar reprezintă un avantaj;
  • Eleganță și corectitudine în exprimare, scris, vorbit în limba română și în gestică;
  • Proactivă, dinamică și mereu cu zâmbetul pe buze;

Descrierea jobului

  • Planificarea și organizarea activitãților desfãșurate în cadrul departamentului;
  • Întâmpinarea cu politețe și amabilitate a colaboratorilor;
  • Inregistrare în registrul de evidențã a documentelor și urmărirea aplicării rezoluțiilor;
  • Arhivarea electronică a documentelor;
  • Rezolvarea promptã a solicitărilor;
  • Transmiterea de informații corecte și în timp util colegilor si colaboratorilor;
  • Menținerea legãturii cu celelalte departamente;
  • Redactarea, copierea, scanarea și îndosarierea documentele din cadrul departamentului;
  • Transmitarea și urmărirea acestora;
  • Utilizarea echipamentului software, cunoștinte în aplicațiile zoom, webex meeting;
  • Comunicarea cu toate organizațiile partenere;
Publicat 12 Oct. 2022 Reactualizat 9 Nov. 2022 Expiră 11 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.