Asistent Manager

Taddat S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • absolvent studii superioare
  • posesor carnet de soferi categoria B (obligatoriu).
  • detine cunostinte bune de operare PC, in special Excel
  • foarte bune abilitati de logica, comunicare, organizare si prioritizare
  • atitudine pro-activa si dorinta de invatare, atentie distributiva
  • pragmatic şi are interes pentru eficienţa muncii,
  • are capacitate de a evalua date, a rezolva probleme, sarcini multiple şi a lua decizii cu promptitudine
  • capabil de lucru in conditii de stres și termene precise

Descrierea jobului

  • Gestionarea fluxului de documente interne si externe
  • Asigura managementul documentelor companiei (pregatirea si arhivarea dosarelor)
  • Asigura managementul departamentului administrativ: corespondenta, preluare apeluri si e-mail-uri, gestionarea documentelor, informari interne, intampinare vizitatori
  • Gestionarea documentelor de interes general ale firmei, a stocurilor
  • Pastrarea confidentialitatii tuturor datelor la care are acces
  • Intocmirea si gestionarea facturilor
  • Corespondenta cu dealerii companiei
  • Suport si asistenta in relatia cu partenerii
  • Capacitatea de a jongla cu stocurile si de a face verificari incrucisate in Excel
  • Asistenta acordata in relatiile cu clientii sau autoritatile publice
Oferta companiei
  • Pachet salarial atractiv
  • Program de lucru de luni pana vineri 9:00 – 18:00, weekend-urile sunt libere
  • Echipa tanara si prietenoasa
  • Mediu de lucru placut si confortabil

TADDAT RECRUITING & HEADHUNTING - Sau calea spre eficientizarea procesului de recrutare.
Experienta ne-a dovedit ca o companie isi poate imbunatati imaginea in baza modului in care decurge procesul de recrutare, incepand cu calitatea si claritatea anunturilor, contactatea candidatilor, programarea interviurilor si in final raspuns transmis catre candidati, indiferent ca este pozitiv sau negativ, toate acestea creaza o imagine mai buna atat in cadrul organizatiei si in afara ei.
Valorile noastre sunt:

  • Onestitatea şi integritatea care ne caracterizeaza ca entitate si fara de care nu putem exista in relatia cu partenerii.
  • Orientare spre nevoile clientului;
  • Functionam pe principiul win-win: rezultatul unui serviciu trebuie sa fie un castig atat pentru partener cat si pentru noi.
Dorim ca profesionalismul sa ne reprezinte in tot ceea ce facem, in activitatile de zi cu zi, in strategia pe termen lung si in abordarea fiecarui proiect.
Publicat 22 Sept. 2022 Reactualizat 20 Oct. 2022 Expiră 22 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.