Asistent manager

NEATWORK FACILITY MANAGEMENT S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Cunoștințe bune MS Office si engleza mediu;
• Abilitati de prioritizare a activității și respectare a termenelor limită;
• Persoană responsabilă, ordonată, corectă și serioasă;
• Bune abilități de comunicare și relaționare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Sa intocmeasa oferte si sa tina evidenta comenzilor primite.
• Sa completeze impreuna cu tehnicianul responsabil rapoartele de finalizare a lucrarilor si sa factureze lucrarile ( max 10 facturi pe luna)
• Sa participe la actualizarea stocului de piese o data pe luna.
• Sa tina corespondenta intre clienti si firma si alte activitati specifice muncii de secretariat

Descrierea companiei

mentenanta electrica ptr cladiri in Bucuresti
Publicat 17 Sept. 2022 Expiră 17 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.