ASISTENT MANAGER

IDEAL BUSINESS CONSULTING SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerintele candidatului
  • Studii medii/superioare;
  • Experienţa pe o poziţie similar constituie un avantaj;
  • Buna cunoaşterea a limbii romane
  • Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu (scris, citit) – constituie un avantaj
  • Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress), Navigare Internet;
  • Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
  • Ţinută business;
  • Fluenţă verbala
  • Personalitate dinamică, comunicativ, organizată, analitică
  • Loialitate şi confidenţialitate;

Descrierea jobului

Descrierea postului :
  • Asigură un flux informaţional eficient între managerul companiei si celelalte departamente inplicate in proiecte;
  • Organizează agenda zilnică de lucru a managerului general;
  • Organizează întalniri de afaceri sau diverse evenimente/protocol ;
  • Redactează documente,oferte, rapoarte, informări, comunicări generale;
  • Înregistrarea documentelor externe primite prin posta/curier, e-mail, delegaţii;
  • Înregistrarea documentelor interne (adeverinţe, memo-uri) şi distribuirea lor către departamentele respective;
  • Traduceri;
  • Propune măsuri de îmbunătăţire a activităţii administrative şi implementează schimbările aprobate de managerul general;

Pachet salarial/beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Telefon de serviciu;
- Posibilităţi reale de promovare;
- Mediu de lucru plăcut şi profesionist;

Suntem o companie care asigura logistica si vanzarea de programe informatice, avand un portofoliu de clienti
bine definit.
Publicat 6 Sept. 2022 Reactualizat 6 Oct. 2022 Expiră 6 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.