Asistent Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 500 - 700 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana serioasa, prezentabila cu bune abilitati de comunicare si relationare, bune abilitati de organizare, discreta, capabila sa gestioneze mai multe sarcini odata, rezistenta la stres si la program prelungit (daca este cazul).
Bune cunostinte de utilizare a PC: Word, Excel, Outlook.

Descrierea jobului

Asigurarea fluxului informational intre firma si clienti, intre toate departamentele organizatiei, folosind toate mijloacele de comunicare puse la dispozitie (telefon, fax, mail etc);
Tehnoredactarea diferitelor materiale, redactarea, sortarea si distribuirea corespondentei zilnice;
Organizarea protocolului intalnirilor dintre membrii organizatiei si reprezentantii altor organizatii.
Beneficii: se asigura transport, bonuri de masa.

Compania TERRA GAZ CONSTRUCT S.R.L. activeaza in domeniul constructiilor, avand un colectiv de profesionisti cu experienta si reputatie in domeniile in care isi desfasoara activitatea.
Publicat 21 Iul. 2022 Reactualizat 18 Aug. 2022 Expiră 20 Aug. 2022