ASISTENT MANAGER

Plotting Point 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii superioare;
  • Cunosterea programelor Microsoft Office;
  • Persoana activa, cu initiativa, creativa, capabila sa respecte termenele de finalizare ale proiectelor;
  • Persoana orientata spre calitate si detalii;
  • Abilitati de lucru in echipa;

Descrierea jobului

  • Procesarea si inregistrarea comenzilor;
  • Executarea comenzilor in termenul stabilit cu clientul;
  • Comandarea necesarului de papetarie si protocol;
  • Efectuarea de scanuri, de printuri digitale si operatiuni de finisare;
  • Intocmeste si actualizeaza baza de date.
Oferta (bonusuri, beneficii) :
  • Training de specialitate;
  • Program de lucru stabil, 5 zile / saptamana;
  • Prime de sarbatori.

  • Suntem o companie tanara formata dintr-o echipa entuziasta cu experienta in oferirea de servicii de calitate superioara.
Publicat 14 Iul. 2022 Expiră 13 Aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.