Asistent manager

AIM SERVIMEX SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam Asistent manager in domeniul agricol/comert-retail/productie!

Cerinte:
  • Cunostinte primare de contabilitate financiara si de gestiune;
  • Atentie la detalii si acuratete in inregistrarea operatiunilor;
  • Promptitudine;
  • Eficienta;
  • Cunostinte in domeniul agricol/comert-retail/productie;
  • Capacitatea de planificare a activitatii si de respectare a termenelor;
  • Permis conducere categoria B;
  • Disponibilitate program prelungit (la nevoie).

Descrierea jobului

  • Contabilitate primara;
  • Sarcini administrative;
  • Respectarea prevederilor normativelor interne si a procedurilor de lucru.
Beneficii:
  • Salariu motivant, in functie de experienta;
  • Masina de serviciu.

Suntem o companie care doreste sa evolueze in domeniul agricol si comert. Dispunem de o suprafata de aproximativ 300 ha teren, unde cultivam diverse cereale.

Publicat 27 iun. 2022 Reactualizat 25 iul. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos