Asistent Manager

CodersLab 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Educatie solicitata studii medii absolvite - 4 ani;
Experienta solicitata:
  • Vorbitor de limba engleza nivel mediu-avansat;
  • Competente si abilitati sociale: bune abilitati de comunicare;
  • Competente si aptitudini de utilizare a calculatorului: buna cunoastere MS Office (Word, Excel, Power Point), Windows, Internet,
  • Pachetul de instrumente Google-abilitate de utilizare a aparaturii de birou;
  • Competente si aptitudini tehnice si organizatorice: capacitate de respectare a termenelor, de lucru în echipa
  • Bune capacitati de coordonare si organizare;
  • Capacitatea de concentrare, analiza si sinteza;
  • Aptitudini de coordonare, organizare si planificare a activitatilor; Abilitati de comunicare si interrelationare.

Descrierea jobului

  • Indeplinirea activităților zilnice de secretariat/ printare/scanare/ arhivare fizica si electronica a documentelor;
  • Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice;
  • Preluarea, înregistrarea, distribuirea documentelor de la/ catre expertii implicati;
  • Asigurarea transmiterii documentelor prin curier;
  • realizarea si actualizarea bazei de date si documente documente;
  • Elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management;
  • Asigurarea suportului administrativ pentru toate activitatile proiectului;

Perioada: iunie 2022 – 16 februarie 2023 (CIM cu perioada determinata de timp -3 luni, cu posibilitatea de prelungire)

Se ofera:
Program de lucru 8h/zi in intervalul 09.00-18.00 (1h pauza de masa) ;
Sediu la 2 minute distanta de statia de metrou Pipera (Iride Campus);
Salariu net 2000 lei/luna.

Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 3 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.