Asistent manager

Ambasad'Or Events - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Descrierea jobului

Ambasad'or Events (ambasador-events.ro), organizator de evenimente private :angajeaza personal in pozitia de Asistent manager , Manager. persoane deschise, cu prezenta placuta, dornice de afirmare, fara obligatii, care sa poata sustine in timpul sezonului medie de 6 zile de lucru pe saptamana (inclusiv in weekend)

Oferim un mediu de lucru placut
Diferite alte bonusuri, la alegere, sunt disponibile ( auto, optiunea de a locui in unul din apartamentele Ambasador Residence, al 13-lea si al 14-lea salariu, vacante in Dubai).

Contact: 0734442219 - Silvia Peptea

Descrierea companiei

Centru de evenimente si conferinte.

Publicat 30 mai 2022 Expiră 29 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos