Asistent Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dorim să recrutăm o persoană dinamică şi responsabilă care să preia atribuţiile specifice postului de asistent manager/secretariat.

Ce căutăm la candidaţii care aplică?
- cunoştinţe de limba engleză: vorbit - nivel conversaţional, scris - nivel mediu;
- experienţă în operare calculator – Word, Excel, Outlook;
- abilităţi de operare într-un soft gestiune clienţi/comenzi.

Vrem ca noua colegă / noul coleg:
- să fie o persoană organizată şi eficientă;
- să aibă simţ de răspundere şi conduită corespunzătoare;
- să dea dovadă de spirit de iniţiativă;
- să deţină un vocabular bogat;
- să posede capacitatea de a lucra cu publicul.

Descrierea jobului

Printre activităţile principale ale postului se regăsesc următoarele:
- Preia şi direcţionează apelurile telefonice, notează mesaje şi le transmite destinatarilor;
- Primeşte persoanele din afara companiei (clienţi, parteneri de afaceri etc.), îi informează pe cei interesaţi despre sosirea acestora, asigurând protocolul aferent;
- Pregăteşte corespondenţa şi expedirea ei;
- Primeşte corespondenţa, se ocupă de preluarea şi distribuirea ei;
- Înregistrează documentaţia primită/trimisă în registrul de intrări-ieşiri;
- Întregistrează clienţii noi în sistem, administrează datele acestora;
- Administrează agenda de şedinţe;
- Asigură protocolul administrativ pentru şedinţe;
- Întocmeşte necesarul de birotică şi papetărie;
- Transmite apelurile spre departamentul aferent.

Beneficii:
- Mediu de lucru placut alaturi de o echipa cu perspective;
- Oportunitati de evolutie si dezvoltare profesionala;
- Posibilitate de dezvoltare si specializare;
- Salariu motivant.

ODAS GLOBAL CONSULTING este o companie ce activeaza la nivel international având ca servicii principale fondurile europene, lobby, consultanța în afaceri, servicii de arhitectură, servicii tehnologice și investiții.

Compania și-a început activitatea în anul 2003, iar datorita experienței și a calității serviciilor oferite clienților noștrii facem parte din diferite grupuri de lucru atât naționale cât și internaționale.

Prin reprezentanții noștrii incercăm să realizăm proiecte de investiții și să dezvoltăm afaceri atât prin fondurile Uniunii Europene, fonduri internaționale publice și private.

Publicat 23 mai 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos