Asistent Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Dacă ai capacitatea de a lucra în echipă, ești o persoană dinamică și ordonată, nu ezita să ne contactezi!

Descrierea jobului

-Înregistrare documente
-Contabilitate primară
-Capacitatea de a lucra în echipă
-Securitatea și protecția muncii
-Cunoștințe în IT
-Limbă străină nivel avansat
-Abilitați excelente de comunicare
-Studii superioare
-Corectitudine
-Seriozitate
-Atitudine principială în relațiile cu oamenii

Încercăm în fiecare zi să ne autodepășim și să interacționăm cu clienții noștri cât mai mult pentru a dezvolta un parteneriat de calitate și pe termen lung.

-Sisteme fotovoltaice

-Sisteme de supraveghere stradale, casnice, industriale

-Sisteme de avertizare la incendiu

-Automatizări porți, uși, bariere, uși de garaj

-Sisteme audio profesionale pentru săli de ședințe

Publicat 23 mai 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos