Asistent Manager

KSC TRANSPORT - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Persoana ambitioasa, organizata, comunicativa, creativa, punctuala, disciplinata, hotarata,
- Capacitate de incadrare in termene
- Abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului
- Atentie la detalii si multitasking
- Cunoştinţe bune operare PC, cunoasterea programului Microsoft OFFICE
- Cunoastite de limba engleza

Descrierea jobului

- Preluarea, inregistrarea si distribuirea la compartimentele implicate a corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- Inregistrarea, arhivarea / scanarea diverselor documente ale societatii;
- Preia şi transmite mesaje telefonic si/sau email;
- Elaboreaza si redacteaza documentele si situatiile cerute de management.
- Primeşte vizitatorii si se ocupa de asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor
- Asigurarea materialelor de protocol si consumabile birotica
- Raspunde de gestionarea diverselor probleme administrative

KSC TRANSPORT este unul din jucatorii importanti in transporturile din Romania, cu o crestere constanta an de an. Pe langa divizia de transport, compania a dezvoltat in ultimii ani diviziile de depozitare, logistica, distributie si vanzari.
Mai multe detalii despre compania noastra gasiti pe adresa:

www.ksc.ro
Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos